Tipy a triky

OneDrive (nahrání souboru)

Potřebujete nahrát své soubory do OneDrive? Abyste mohli využívat funkcí pro sdílení, společnou úpravu dokumentů v jeden čas a dalších je potřeba nahrát soubory do OneDrive. Existují dva způsoby, jak tam soubory nahrát.

Přečíst
OneDrive (práce offline)

Potřebujete pracovat nad svými dokumenty i bez přístupu na Internet? Pomocí synchronizace svých souborů na váš počítač, můžete pracovat i bez přístupu na Internet. Ihned po té co se připojíte k internetu, budou Vaše soubory, synchronizovány na OneDrive.

Přečíst
OneDrive (sdílení se mnou)

Hledáte soubory, které s Vámi sdílí ostatní? Pomocí přehledu Sdílené se mnou, naleznete všechny sdílené dokumenty na jednom místě.

Přečíst
OneDrive (sdílení souborů)

Potřebujete spolupracovat se svými kolegy nebo obchodními partnery? Pomocí sdílení souborů můžete dosáhnout spolupráce nad jedním souborem více lidmi a to dokonce i v jeden čas. Není tak potřeba si soubory posílat mailem, ale udržovat pouze jeden dokument na jednom místě.

Přečíst
Outlook (hledání)

Dostáváte velké množství emailů a špatně se vám v nich hledá? Pojďte se naučit, jak efektivně prohledávat svojí poštovní schránku a nalézt to co hledáte.

Přečíst
Outlook (odpověď schůzkou)

Svoláváte schůzku, do které potřebujete vložit text z emailu? Už nemusíte pracně kopírovat, ale jednoduše na email můžete odpovědět žádostí o schůzku.

Přečíst
Outlook (rezervace zasedačky)

Stejně jako plánování schůzek je praktické v Outlooku, tak i rezervace zasedacích místností. Outlook tak umožnuje provádět všechny operace k naplánování schůzky na jednom místě. Pojďme si ukázat, jak na to.

Přečíst
Outlook (Skype schůzka)

Potřebujete spolupracovat s někým, kdo zrovna není v kanceláři? Víte o tom, že můžete pořádat schůzku i s tím kdo není přítomen, včetně toho abyste se viděli a mohli sdílet i dokumenty na kterých zrovna pracujete?

Přečíst
Ing. Petr Tsironis Digitální identita Digitální technologie Digitální kalendář Digitální kancelář Digitální kompetence Digitální výuka Digitální vzdělávání